⚡ Hakkımızda

Ülkemizde hem dini, hem resmi, hem de ulusal bayram olmak üzere 6 bayram günü bulunmaktadır. Bu bayramlardan hangisi ne zaman olacak, bu bayramın önemi ve anlamı nedir, sorularını sıklıkla soruyoruz veya merak ediyoruz. BayramNeZaman.com bayramların hangi gün olduğunu, bayrama kaç gün kaldığını, bugün bayram mı veya yarın bayram mı gibi sorularının yanıtlarını veriyor. Merak ettiğiniz bayramın ne zaman olduğunu ve kalan gününü sitemizden öğrenebilirsiniz.

Resmi bayramların ve ulusal bayramın günü bellidir ve değişmezler. Zafer Bayramı 30 Ağustostur, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisandır, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıstır, Cumhuriyet Bayramı 29 Ekimdir. Resmi bayramlarla ulusal bayramın gününü bir kez öğrendikten sonra kolay kolay ne zaman olacağını bir daha unutmayız ancak ülkemizde sadece bu bayramlar bulunmamaktadır. Aynı zamanda dini bayramlarda bulunmaktadır ve dini bayramların başlangıç günü her sene değişmektedir.

Özellikle dini bayramların başlangıç ve bitiş günü merak edilir. Dini bayramların gününü öğrenmek için BayramNeZaman.com’u ziyaret edebilirsiniz. Hem başlangıç hem de bitiş tarihleri sitemizde paylaşılmaktadır. Ayrıca kurban bayramına kaç gün kaldı, kurban ne zaman kesilir, ramazan bayramına kaç günü kaldı, oruç ne zaman, resmi bayramlara kaç gün kaldı, ulusal bayrama kaç gün kaldı, önümüzdeki ilk bayram hangisi gibi sorularınıza da yanıt alabilirsiniz.

İletişim

bayram ne zaman logo